Правила форуму

Правила, що тут можна і не можна. Новини і оголошення
Правила форуму
Це україномовний сайт! Теми на інших мовах чи трансліті будуть видалятися без попередження. У відповідях заборонено використовувати трансліт.
Відповісти
Youstas
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2022, 19:33

Правила форуму

Повідомлення Youstas »

Коротко, про головне:
  1. Це україномовний форум! Це важливо. Усі топіки російською, та іншими мовами буде видалено. Відповідати рекомендовано також українською. Користуйтесь Google Translate якщо вам важко писати українською. У мережі і без того достатньо російськомовних форумів, ми хочемо підтримати мову, яка в інтернеті потребує захисту.
  2. Тут заборонено спам. Також разом зі спамом буде видалено будь-які підозрілі профілі та посилання. Через велику активність спамерів, інколи під видалення і бан можуть підпадати звичайні профілі. Будь-ласка, не зловживайте підозрілими посиланнями, щоб не попасти під бан.
  3. Тут заборонено буллінг, хейт, та інші приклади нецивілізованого спілкування. Агресивні випади дозволено тільки у адресу росіян і у випадку, якщо це не шкодить конструктивному обговоренню.
  4. Заборонено нецільове спілкування. Більшість тем є спеціалізованими, щоб не роздувати їх пустими балачками, повідомлення що не відносяться до теми будуть видалені.
  5. Зображення розміром більше 50px мо максимальній стороні треба ховати під спойлер. Великі об'єми однотипної інформації також треба ховати під спойлери. Намагайтеся акуратно оформлювати топіки, щоб їх було комфортно читати. Адміністрація залишає за собою право видаляти неконструктивний та підозрілий контент. За навмисне повторне порушення правил користувача буде забанено.
Адміністрація форуму нічого не гарантує і ні за що відповідальності не несе (в межах діючого законодавства). Свої претензії ви можете висловлювати, але ніяких гарантій по їх задоволенню не надається. Про всяк випадок, нагадаю, що мається на увазі під забороненими на рівні законодавства темами: все, що стосується наркотиків, торгівлі людьми, неліцензійним софтом, призивами до силового захоплення влади ф т.д.
Відповісти