Як переназначити клавіші на зміну мови?

Правила форуму
Здесь водкі нєт! Це україномовний сайт! Теми на інших мовах чи трансліті будуть видалятися без попередження. У відповідях заборонено використовувати трансліт.
Відповісти
RBoy
Повідомлень: 22
З нами з: 17 березня 2022, 13:29

Як переназначити клавіші на зміну мови?

Повідомлення RBoy »

В Windows 10 працює одразу дві комбінації для перемикання мови по черзі, це нова Win + пробіл та та, що існувала з ранніх версій Windows — Alt + Shift. Нажаль, американці ще не дійшли до того, що існують країни, де англійська не основна і не зробили для цього окрему одну клавішу. А для Scroll Lock зробили. Для тих, хто хоче або замінити ці комбінації, або призначити певні клавіатурні комбінації за конкретними мовами, і створено цей гайд.
 1. Для Windows 10 1809 і більш нових зайдіть в Настройки —> Пристрої —> Введення тексту. Для більш ранніх версій Windows 10 зайдіть в Настройки —> Час і мова —> Регіон і мова. Знайдіть внизу посилання "Додаткові настройки клавіатури".
  Spoiler
  1.jpg
  1.jpg (108.79 Кіб) Переглянуто 1266 разів
 2. Натисніть на посилання внизу "Параметри мовної панелі". Відкриється вікно "Текстові служби та мови вводу". Перейдіть на вкладку "Додаткові параметри клавіатури". Тут можна змінити комбінацію для перемикання між мовами, або закріпити особисту комбінацію для конкретної мови.
  Spoiler
  2.png
  2.png (9.74 Кіб) Переглянуто 1266 разів
  Все це саме на більш ранніх версіях Windows 10
  Але якщо незвідані шляхи долі завели вас на більш старі версії Windows 10, то шукайте ці самі настройки в Панель керування —> Мова —> Додаткові параметри (у боковому меню зліва) —> Змінити сполучення клавіш мовної панелі. Після чогови побачите ті ж самі вікна у різних версіях Windows.
 3. Якщо ви змінюєте комбінацію перемикання мов, то відкриється вікно з двома стовпцями. Якщо змінити комбінацію в стовпці "Перемикати мови вводу", то ви зміните комбінацію для заміни мови введення. Якщо ви зміните настройки "Перемикати розкладки клавіатури", то ви зміните комбінацію для почергового перемикання різних розкладок однієї мови.
  Spoiler
  3.png
  3.png (6.27 Кіб) Переглянуто 1266 разів
 4. Тепер закрийте відкриті вікна кнопкою "Ок" після чого комбінація буде змінена. Але Windows не була б собою, якщо все було б так просто. Нам треба зробити так, щоб ці зміни також торкнулися екрану вводу пароля, інакше після сплячого режиму треба буде щоразу відновлювати настройки.
 5. Зайдіть в Панель керування —> Годинник та регіон —> Регіон.
  Spoiler
  4.png
  4.png (57.16 Кіб) Переглянуто 1266 разів
  5.png
  5.png (28.76 Кіб) Переглянуто 1266 разів
 6. На вкладці Адміністрування натисніть "Копіювати параметри".
  Spoiler
  6.png
  6.png (11.04 Кіб) Переглянуто 1266 разів
 7. У новому вікні перевірте налаштування, після чого встановіть галочки "Екран привітання та системних облікових записів" та "Нових облікових записів", після чого збережіть зміни. Тепер якщо ви додасте ще одного користувача Windows, чи вийдете у вікно налаштувань, до них будуть застосовані такі ж налаштування.
  Spoiler
  7.png
  7.png (26 Кіб) Переглянуто 1266 разів
Відповісти