Як зайти в UEFI (BIOS)

Все, що не стосується програмної частини — залізо, UEFI, тощо
Правила форуму
Це україномовний сайт! Теми на інших мовах чи трансліті будуть видалятися без попередження. У відповідях заборонено використовувати трансліт.
Відповісти
RBoy
Повідомлень: 22
З нами з: 17 березня 2022, 13:29

Як зайти в UEFI (BIOS)

Повідомлення RBoy »

Якщо вам потрібно потрапити в UEFI (на старих комп'ютерах це BIOS - БІОС), треба під час перезавантаження комп'ютера натиснути певну клавішу. Зазвичай в момент, коли її треба натискати на екрані написана підказка, наприклад Press F2 to enter Setup означає що треба тиснути клавішу F2. Але на різних комп'ютерах для цих цілей використовується різна клавіша. Які бувають поширені варіанти:
  • На ПК: Del. Інколи: F10, F11
  • На ноутбуках ASUS, Acer, Gigabyte, Lenovo (крім деяких ThinkPad, де використовується F1, Fn+F1 або комбінація Enter і F1), Dell (хоча може бути F12), і деяких інших F2. На MSI — F2 або Del. На HP є багато варіантів: Esc, F10, F2, F12, F1 або DEL в залежності від лінійки ноутбука. Зверніть увагу, що на деяких ноутбуках щоб натиснути функціональні клавіші F1-F12 треба затиснути клавішу Fn.
  • На брендових ПК і моноблоках використовується або клавіша Del, або та сама клавіша, що і на ноутбуках цього бренду.
Зверніть увагу, що якщо в налаштуваннях UEFI увімкнено "Швидкий запуск", то діагностичний екран при ввімкненні пропускається і зайти в UEFI при вмиканні комп'ютера не вийде, тільки після перезавантаження.
Відповісти